Europarnik

Wpis

wtorek, 22 stycznia 2013

Niepokorny 2.0 TDI

Prawicowe media, a za nimi Europarnik, zaprezentowały prototyp Niepokornego, wersja 2.0 MAX Turbo Diesel. Nowy model dziennikarza jest jeszcze lepszy niż obecne!

 

Niepokorny 2.0, wersja Turbo Diesel

 

Niepokorny najnowszej generacji każdym swym słowem, gestem i czynem wyraża brak pokory wobec systemu. Gardzi, demaskuje, tępi, nie podaje ręki. Ma niezwykłą żywotność, nad wykryciem wroga może pracować przez cały dzień. Nawet w stanie spoczynku miota obelgi na lemingi. 

 

Nowy model jest kompatybilny z IPN. Ma znakomitą wydajność: potrafi napisać dziennie pięć artykułów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i drugie pięć o prześladowaniu mediów prawicowych, przebiec kilka kilometrów od studia do studia TV, zorganizować wiec w sprawie katastrofy smoleńskiej.

 

Niepokorny 2.0 TDI jest przystosowany do warunków miejskich. Jada wyłącznie w sprawdzonych barach. Zanim zje, lustruje przeszłość kucharzy, sprawdza papiery ich rodzin i przodków pod kątem współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa.

 

Jest ostrożny także w toaletach publicznych. Zanim skorzysta, wnikliwie bada przeszłość personelu.

 

Aby uniknąć jakichkolwiek związków z lewicą, Niepokorny 2.0 MAX TDI posługuje się wyłącznie prawą ręką. Lewa jest tylko protezą.

 

Foto: Niepokorny 2.0 MAX TDI zaprezentowany na Balu Dziennikarzy Niepokornych zrobił duże wrażenie.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
europaprykarz
Czas publikacji:
wtorek, 22 stycznia 2013 15:18

Polecane wpisy