Europarnik

Wpis

wtorek, 12 lutego 2013

Na tropie zepsucia

Krystyna Pawłowicz została nową bohaterką katolickiej Polski. Choć jest profesorem, posługuje się metodami i językiem społecznych "dołów". Trudna misja - poświęcić własną kulturę osobistą dla Ojczyzny...

 

Posłanka Pawłowicz nie ustaje w swoim tropieniu osobników nieużytecznych społecznie

 

Cele pani profesor Pawłowicz są jasne: walka z nieobyczajnością oraz tropienie wszystkich, z których Polska nie ma pożytku. Z wrogami ludu nie ma co się cackać, trzeba na ostro. To wojna cywilizacji, nie czas żałować róż gdy płoną lasy!

 

Pani profesor, jako naukowiec wybitny i zatroskany o los ludzkości, scharakteryzowała w Sejmie cele ewolucji: płodzić, płodzić i jeszcze raz płodzić. Obowiązek reprodukcyjny mają wszyscy obywatele w wieku rozrodczym, za wyjątkiem osób zwolnionych specjalną przepustką podstemplowaną przez biuro przy Komitecie Centralnym.

 

Wreszcie ktoś nazwał sprawy po imieniu. Osoby pozostające w związkach nieformalnych oraz geje zostaną wykreśleni z listy osób pożytecznych. Pierwsi nie mogą się rozmnażać, a drugich interesuje wyłącznie zabawą na koszt Państwa. O tym, co dokładnie z nimi zrobić, postanowi w stosownym czasie Komitet Centralny.

 

Specjalną rolę posłanka Pawłowicz wyznaczyła swojej skromnej osobie. Ma zamiar kierować katedrą zwalczania teorii darwinowskiej na planowanej uczelni. Przypomnijmy, że pierwsze próby rezygnacji na gruncie polskim z tej kłamliwej teorii podejmował profesor Giertych. Udowadniał on, że o niedawnej obecności dinozaurów na naszych ziemiach świadczy legenda o Smoku Wawelskim.

 

Możemy się zatem spodziewać utworzenia całego wydziału, a być może nawet Instytutu Badań nad Obecnością Dinozaurów na ziemiach zamieszkanych przez protoplastów państwa polskiego.


Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
europaprykarz
Czas publikacji:
wtorek, 12 lutego 2013 15:48

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Gość pawlacz napisał(a) z 95.83.253.* komentarz datowany na 2013/05/15 14:16:07:

    Europarniku nie trzymaj czytelników w niepewności! Padamy na kolana i błagamy o kolejne wpisy!

Dodaj komentarz