Europarnik

Wpisy

 • poniedziałek, 28 stycznia 2013
  • Nie ma związków, nie ma problemu

   Kolejny sukces obozu patriotycznego. Sejm nie chce rozmawiać o związkach partnerskich. W katolickiej Polsce nikt nie będzie dyskutował o Sodomie i Gomorze!

    

   Poseł prawicy pacyfikuje wrogi partnerski element

    

   Sejm oficjalnie przyznał, że problem związków partnerskich w Polsce nie istnieje. Dodajmy, że nie istnieje też problem tzw. podziemia aborcyjnego, przemocy wobec kobiet, nierównego traktowania kobiet i mężczyzn przez pracodawców, dyskryminacja gejów czy inne wydumane problemy. Tego wszystkiego nie ma, i dobrze że Sejm nie zajmuje się czymś co nie istnieje!

    

   Zamiast tych lewackich głupot, zamiast tematów zastępczych należy zająć się wreszcie przyznaniem Telewizji TRWAM koncesji na nadawanie cyfrowe, a także przywrócić normalne funkcjonowanie Funduszu Kościelnego.

    

   To jest wyzwanie przed jakim stoi dzisiaj Polska, to jest realny problem obywateli naszego państwa. A wrogi partnerski element zabawiający się pod kocykiem niech siedzi cicho!

   

   Na zdjęciu: Poseł prawicy ubrany dla niepoznaki w skórzaną kurtkę pacyfikuje wrogi element. 

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 28 stycznia 2013 16:14
 • wtorek, 22 stycznia 2013
  • Niepokorny 2.0 TDI

   Prawicowe media, a za nimi Europarnik, zaprezentowały prototyp Niepokornego, wersja 2.0 MAX Turbo Diesel. Nowy model dziennikarza jest jeszcze lepszy niż obecne!

    

   Niepokorny 2.0, wersja Turbo Diesel

    

   Niepokorny najnowszej generacji każdym swym słowem, gestem i czynem wyraża brak pokory wobec systemu. Gardzi, demaskuje, tępi, nie podaje ręki. Ma niezwykłą żywotność, nad wykryciem wroga może pracować przez cały dzień. Nawet w stanie spoczynku miota obelgi na lemingi. 

    

   Nowy model jest kompatybilny z IPN. Ma znakomitą wydajność: potrafi napisać dziennie pięć artykułów na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i drugie pięć o prześladowaniu mediów prawicowych, przebiec kilka kilometrów od studia do studia TV, zorganizować wiec w sprawie katastrofy smoleńskiej.

    

   Niepokorny 2.0 TDI jest przystosowany do warunków miejskich. Jada wyłącznie w sprawdzonych barach. Zanim zje, lustruje przeszłość kucharzy, sprawdza papiery ich rodzin i przodków pod kątem współpracy z Urzędem Bezpieczeństwa.

    

   Jest ostrożny także w toaletach publicznych. Zanim skorzysta, wnikliwie bada przeszłość personelu.

    

   Aby uniknąć jakichkolwiek związków z lewicą, Niepokorny 2.0 MAX TDI posługuje się wyłącznie prawą ręką. Lewa jest tylko protezą.

    

   Foto: Niepokorny 2.0 MAX TDI zaprezentowany na Balu Dziennikarzy Niepokornych zrobił duże wrażenie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 stycznia 2013 15:18
  • Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem...

   Miło nam donieść, że Palikot i jego pachołki przegrali proces o krzyż w Sejmie. Nie udała się antypolska próba strącenia Krzyża. Nic nie wyszło z podważania katolickiej tożsamości Polski. Krzyż w Sejmie zostaje, i będą następne!

    

   Po decyzji sądu każdy poseł będzie mógł zawiesić w sali posiedzeń włąsny krzyż. Ma do tego prawo jako katolik. Jest to zgodne z wielowiekową tradycją polskiej tolerancji.

    

   Wiadomo już, że posłowie chcą wieszać krzyże, wstępne zainteresowanie wyraziło czterystu posłów.

    

   Wkrótce Sejm będzie wyglądał tak jak na zdjęciu.

    

    

   Sala sejmowa w katolickiej Polsce - tak będzie już wkrótce


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem...”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 stycznia 2013 13:47