Europarnik

Wpisy

 • wtorek, 12 lutego 2013
  • Na tropie zepsucia

   Krystyna Pawłowicz została nową bohaterką katolickiej Polski. Choć jest profesorem, posługuje się metodami i językiem społecznych "dołów". Trudna misja - poświęcić własną kulturę osobistą dla Ojczyzny...

    

   Posłanka Pawłowicz nie ustaje w swoim tropieniu osobników nieużytecznych społecznie

    

   Cele pani profesor Pawłowicz są jasne: walka z nieobyczajnością oraz tropienie wszystkich, z których Polska nie ma pożytku. Z wrogami ludu nie ma co się cackać, trzeba na ostro. To wojna cywilizacji, nie czas żałować róż gdy płoną lasy!

    

   Pani profesor, jako naukowiec wybitny i zatroskany o los ludzkości, scharakteryzowała w Sejmie cele ewolucji: płodzić, płodzić i jeszcze raz płodzić. Obowiązek reprodukcyjny mają wszyscy obywatele w wieku rozrodczym, za wyjątkiem osób zwolnionych specjalną przepustką podstemplowaną przez biuro przy Komitecie Centralnym.

    

   Wreszcie ktoś nazwał sprawy po imieniu. Osoby pozostające w związkach nieformalnych oraz geje zostaną wykreśleni z listy osób pożytecznych. Pierwsi nie mogą się rozmnażać, a drugich interesuje wyłącznie zabawą na koszt Państwa. O tym, co dokładnie z nimi zrobić, postanowi w stosownym czasie Komitet Centralny.

    

   Specjalną rolę posłanka Pawłowicz wyznaczyła swojej skromnej osobie. Ma zamiar kierować katedrą zwalczania teorii darwinowskiej na planowanej uczelni. Przypomnijmy, że pierwsze próby rezygnacji na gruncie polskim z tej kłamliwej teorii podejmował profesor Giertych. Udowadniał on, że o niedawnej obecności dinozaurów na naszych ziemiach świadczy legenda o Smoku Wawelskim.

    

   Możemy się zatem spodziewać utworzenia całego wydziału, a być może nawet Instytutu Badań nad Obecnością Dinozaurów na ziemiach zamieszkanych przez protoplastów państwa polskiego.


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Na tropie zepsucia”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   wtorek, 12 lutego 2013 15:48