Europarnik

Wpisy

 • środa, 28 lipca 2010
 • czwartek, 22 lipca 2010
  • Oni zbadajo zamach

   Powołano zespół do wyjaśnienia, że katastrofa smoleńska była wynikiem rosyjskiego zamachu przygotowanego w porozumieniu z rządem Platformy.

   Zespół do zbadania katastrofy smoleńskiej

   Na początku zespół liczył tylko 120 osób, byli to posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zespół został jednak poszerzony i w tej chwili liczy ponad 600 osób, dokładnie 666. Ponieważ tej ilości ludzi nie da się zmieścić w jednej sali, wynajęto od zaprzyjaźnionego przedsiębiorstwa cyrkowego namiot.

   Przewodniczącym zespołu jest Antoni Macierewicz, roztropny i odpowiedzialny polityk, ważący słowa. - Zamach. Rosyjski zamach - powiedział w pierwszych słowach przewodniczący Macierewicz.

   Do zespołu garną się przedstawiciele mediów, dziennikarze rzetelni, uczciwi i sprawiedliwi. Zgłosili się już Jan PospieszalskiRafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Igor Janke, Jerzy Jachowicz, Stanisław Janeckidwaj Karnowscy, blogerka Kataryna, Łukasz WarzechaStanisław Koniunktura, przedstawiciele kół różańcowych skupionych wokół Rodziny Radia Maryja, autorzy filmów zamieszczanych na YouTube (ich teorie wnoszą wiele do sprawy). Jest także kilku bohaterów filmu "Solidarni 2010".

   Nieoczekiwanie do zespołu zgłosił się Palikot, który już zdążył "zabłysnąć" nieodpowiedzialnymi opiniami: - To co, bijemy pianę? Zobaczymy kto więcej ubije!

   Foto: Zespół do zbadania katastrofy smoleńskiej nie mieści się w budynkach sejmowych.

   =============

   Dopóki nie potwierdzą się pogłoski o smoleńskiej mistyfikacji i uwięzieniu polskich władz w Moskwie, zawieszamy temat. Jeśli tylko w tej sprawie pojawią się nowe informacje, opublikujemy je niezwłocznie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (3) Pokaż komentarze do wpisu „Oni zbadajo zamach”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 lipca 2010 09:38
 • środa, 14 lipca 2010