Europarnik

Wpisy

 • czwartek, 30 września 2010
  • Odebrać te Noble!

   Patryjoci przystąpili do działań oczyszczających Naród. Na początek z pseudo-Noblistów.

   Nobliści niegodni narodowej sprawy

   Ukonstytuowała się Komisja Uporządkowania Polskich Autorytetów (skr. KUPA), która będzie weryfikować: kto, za co, i czy godzien. Przewodniczącą KUPY została posłanka Anna Sobecka, która w zaciszach gabinetów i bibliotek prześwietla życiorysy i dorobek rzekomych "autorytetów".

   Efekty badań KUPY są już widoczne. KUPA wysłała do szwedzkiej i norweskiej kapituły przyznającej Nagrody Nobla pismo z żądaniem pozbawienia nagrody osób niegodnych, związanych z Polską.

   Oto ich lista i krótkie uzasadnienie:

   Sienkiewicz Henryk – dziwne sytuacje w życiorysie. Druga żona zostawiła go po miesiącu małżeństwa. Rozwód dostał u papieża, a za chwilę poślubił cioteczną siostrzenicę. Wzór dla Polaka-katolika? Nie może być.

   Skłodowska-Curie Maria – niewolnica Francuza. Zamiast wyjść za mazowieckiego chłopa lub warszawskiego robotnika, rodzić dzieci, na mszę chodzić i kisić kapustę w beczce, uciekła z Ziemi Ojczystej. I dokąd? Do zepsutej Francji, gdzie przesiadywała w naukowym laboratorium. To ma być wzorowa kobieta? Niegodna.

   Reymont Władysław Stanisław – przodek Reymonta był poddanym króla szwedzkiego Karola Gustawa. W czasie potopu szwedzkiego Baltazar Reymont brał udział w oblężeniu Jasnej Góry. Jasnej Góry! Już za to żaden z potomków Baltazara, nawet i sto pokoleń wprzód, nie będzie godzien mienić się Polakiem.

   Miłosz Czesław – nie pisał dobrze o Polakach. O Polakach należy pisać dobrze. Odebrać Nagrodę w trybie pilnym!

   Wałęsa Lech – tutaj sprawa jest prosta. Wrogo nastawiony do Jarosława Kaczyńskiego. Zabrać natychmiast!

   Szymborska Wisława – autorka wiersza "Budowa nowej plebanii", opowiadającego jak księża zastraszają ludzi, by wyciągnąć z nich gotówkę. Niebywałe! Pamiętaj wierszokletko, kto podnosi rękę na księdza, to jakby podnosił na samego Boga. Won ze świecznika!

   Czas przeciwdziałać zatruciu Narodu. Czas na KUPĘ!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Odebrać te Noble!”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   czwartek, 30 września 2010 09:16
 • czwartek, 23 września 2010
 • poniedziałek, 20 września 2010
  • Co musi kobieta?

   Jedno z centrów onkologii przygotowało kampanię społeczną dotyczącą profilaktyki raka piersi pod hasłem "Piersi moich pracownic sam kontroluję". Kampania została uznana za najgorszą akcję public relations w Polsce. Niesłusznie!

   Kobieta musi znać swoje miejsce

   Postanowiliśmy sprawdzić, jak w praktyce wygląda stosowanie akcji. Bez trudu znaleźliśmy odpowiednią firmę: DZIDEX Import Export World, firma jakich wiele.

   Jak wygląda badanie? Prezes DZIDEXU Zdzisław Sztorm wzywa pracownice swej firmy (ok. 20 kobiet) z hali do gabinetu, gdzie mają się ustawić w szeregu, na komendę podnieść bluzki i obluzować staniki. Wówczas pan prezes wstaje od biurka i sprawdza osobiście piersi, stosując ucisk dłońmi. Ta metoda badania jest – jak twierdzi prezes – skuteczna i przyjemna zarazem.

   Badania przeprowadzane są średnio raz w miesiącu, a u pracownic młodszych stażem nawet raz w tygodniu. Gdy podczas oględzin prezes wyczuje coś niepokojącego, pracownica zostaje na szczegółowe badanie, a pozostałe panie wracają na halę. Na pytanie o protesty prezes Zdzisław Sztrom odpowiada zaskoczony:

   – A z jakiej racji? Przecież jestem szefem. I jeszcze dbam o ich zdrowie. Powinny się cieszyć że mają u mnie pracę, tysiąc złotych miesięcznie – kto im da więcej? Za przeciąganie palet z towarem to dobry zarobek, a jak się nie podoba to nikt nikogo nie zatrzymuje. W miasteczku bezrobocie duże.

   W sprawie kampanii wypowiedziała się minister do spraw równego traktowania Elżbieta Radziszewska (na foto z prawej):

   – W haśle "Piersi moich pracownic sam kontroluję" nie widzę niczego niewłaściwego. W naszym kraju obowiązuje pewien podział ról, którego nie należy zmieniać. Mężczyźni są prezesami, szefami czy kierownikami, a kobiety lepiej sprawdzają się jako matki i gospodynie domowe. Wiadomo, są mniej inteligentne i słabsze fizycznie, powinny że tak powiem służyć mężczyznom. Jak już się któraś decyduje na pracę, musi przyjąć zasady jakie obowiązują w firmie – mówi pani minister.

   W zepsutej Szwecji pewnie taka sytuacja spotkałaby się z protestami. Czy akcja "Prostaty moich pracowników sama kontroluję" oburzałaby Elżbietę Radziszewską?

   - Szwecja to Szwecja, a my jesteśmy w Polsce. Nie ma co szukać afery! Ja już jestem zmęczona ciągłym ujadaniem różnych grup i grupek, seksualnych, innych. Prezes firmy ma prawo badać u swoich kobiet co chce i tyle. Amen!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „Co musi kobieta?”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 20 września 2010 15:01
 • niedziela, 19 września 2010
  • Jezus Chrystus: Zero intronizacji!

   Prawdopodobnie nie dojdzie do intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski. Jezus nie chce.


   Jezus Chrystus nie chce być królem Polski

    

   Jezus Chrystus nie jest zainteresowany objęciem tronu. – Kogoś chyba pogięło. To niemożliwe z prawnego punktu widzenia! Królową Polski jest przecież moja matka, zwana w waszym kraju Matką Boską. Jak mogę zostać królem, skoro matka jest królową? To niedorzeczne – irytuje się Jezus Chrystus w rozmowie z "Gościem Niedzielnym".

    

   Królem Jezus Chrystus być nie może, więc może chociaż księciem?

    

   – I co, za miesiąc mi Kurski wyciągnie żydowskie pochodzenie, a potem będą szczuć patryjotami? Dziękuję bardzo. Zresztą, król czy książę, i tak miałbym nad sobą Ojca Dyrektora, tego tam waszego, od odwiertów. Matka się skarży, że jej pod sukienkę łapy wpycha, że niby w majtkach miedziaków szuka czy nie pochowała.

    

   To może chociaż hetmanem, naczelnikiem sił zbrojnych albo przynajmniej prezesem PZPN?

    

   – A dajcie wy mi spokój z tą Polską do cholery! Za przeproszeniem burdel tam taki, że szkoda gadać. Robić nie ma komu, tylko wrzeszczeć. A potem do mnie z problemami. Jak Jezus potrzebny, to przychodzą. A tak, okładają się po pustych łbach moimi krucyfiksami. Chcecie znać prawdę? Jesteście żałosnym narodkiem, po prostu niedobrze mi się robi, jak na was patrzę! – ocena Jezusa Chrystusa jest miażdżąca.

    

   Na koniec pozbawia Patryjotów złudzeń: – Jakby Niemcy zaproponowali, to może bym rozważył... A tak, to powiem krótko: fora ze dwora!

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (57) Pokaż komentarze do wpisu „Jezus Chrystus: Zero intronizacji!”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   niedziela, 19 września 2010 21:21
 • sobota, 18 września 2010
  • Benedykt XVI aresztowany w Londynie

   Benedykt XVI został zatrzymany przez policję angielską i aresztowany za udział w bójce. Grozi mu wyrok do 3 lat więzienia.

    

   Papież Benedykt XVI aresztowany za udział w bójce w Londynie

    

   Oficjalna wizyta Benedykta XVI w Londynie przebiega pod znakiem jednej wielkiej awantury. Dziś w centrum Londynu doszło do kolejnego incydentu z jego udziałem.

    

   Przeciwnicy wizyty wyszli na ulice, by wykrzyczeć Ojcu Świętemu rozmaite nadużycia, błędy, dyskryminacje i przestępstwa popełniane przez kościół. Gdy zablokowali przejazd kolumny papieskiej, Benedykt XVI wyszedł do protestujących. Ich argumentów słuchał początkowo ze spokojem, potem jednak był coraz bardziej zdenerwowany. Przy zarzutach dotyczących kosztów wizyty za którą płaci angielski podatnik, papież nie wytrzymał:

    

   Co wy k... w morde j... Angole sobie myślicie, że jesteście pępkami świata? W d... wam się przewraca! Pojedźcie k... do Polski to zobaczycie jak nas przyjmują, a w Polsce bida jest, nie to co u was! Tam za pielgrzymki płacą słono i nie protestują, rząd lewy, prawy - kieszeni nadstawia ile chcemy, nie te j... kilka funtów co u was z łaski!

   Polacy k... płacą i nie marudzą że chcą edukacji seksualnej, aborcji czy bab do kapłaństwa! Dają kasę, modlą się i k... siedzą cicho! Religii w szkołach nie tkną, pedofilami mi d... nie zawracają! Bierzcie z Polaków przykład wy j... angielskie cioty!!!

    

   Aktywiści doskoczyli do Benedykta XVI, próbując naciągnąć mu na głowę wielki różowy kondom. Papież, choć wiekowy, okazał się niezwykle krewki. Nie tylko podarł kondom na strzępy, ale wdał się w przepychankę, solidnie obijając pastorałem kilka osób.

    

   Po kilku minutach zjawiła się policja. Aresztowano najbardziej agresywnych uczestników zajścia, w tym Benedykta XVI. Obecnie Ojciec Święty czeka w areszcie na zarzuty prokuratorskie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (8) Pokaż komentarze do wpisu „Benedykt XVI aresztowany w Londynie”
   Tagi:
   Autor(ka):
   europaprykarz
   Czas publikacji:
   sobota, 18 września 2010 19:48